Nejlepší atrakce

Často kladené dotazy

Níže najdete nejčastěji se opakující dotazy ohledně pronájmu našich atrakcí.⭐️ Je-li délka aktivity na teambuilding či jiné akce uvedena 4 hodiny, je v tomto čase započítána i příprava konkrétní atrakce?

Délka přípravy programu na teambuilding i jiné eventy je individuální. Odvíjí se od časové náročnosti příprav dané atrakce a nezapočítává se do samotné délky produkce.

⭐️ Připravíte mi program na teambuilding na míru?

Ano! Nechte úskalí organizace teambuilding akcí na nás. Teambuildingové hry mohou pomoci nejen ke zvýšení výkonnosti a motivace vašeho týmu, ale také k posílení týmové komunikace a spolupráce. Naším hlavním cílem je však zábava!

⭐️ Je v ceně pronájmu atrakcí na soukromé či firemní akce započítán i čas nutný na všechny přípravy pro zvolený program?

Cena pronájmu atrakcí je konečná včetně montáže a demontáže. V ceně však není započítána doprava na lokalitu pořádání akce. Doprava po celém Brně je zdarma. Pro firemní eventy a soukromé akce mimo Brno i po celé ČR je cena za dopravu 7 Kč za kilometr.

⭐️ Zajišťujete kompletní vybavení pro vybrané atrakce, aktivity a hry?

Ano, přesně tak. Objednáte-li si u nás pronájem atrakce pro Vaše firemní eventy, oslavu narozenin nebo třeba teambuilding, veškeré vybavení ke zvoleným aktivitám zajistíme my. Nemusíte mít žádné starosti, Vaším úkolem je akci si užít!

⭐️ Je možný dlouhodobý pronájem některých atrakcí – např. na teambuilding trvající celý víkend?

Ano, dlouhodobý pronájem je možný. Nicméně je zapotřebí počítat s tím, že v tomto případě jsou Vám atrakce k dispozici bez přítomnosti našich instruktorů. Organizace a obsluha atrakcí je tak zcela na Vás. Doporučujeme proto zvolit vhodné typy aktivit, a v případě zájmu o některé zážitkové workshopy (Škola míchání koktejlů, Škola Texas Holdem pokeru, Mobilní casino atd.), kde je přítomnost našich instruktorů nutná, volit také vhodný termín.

⭐️ Organizace chodu atrakcí je součástí pronájmu? Anebo jsme po dobu pronájmu za atrakci zodpovědní my?

Ano, veškeré atrakce, aktivity, hry na firemní akce, teambuildingy a oslavy obsluhuje náš profesionálně školený personál. Zkušení instruktoři jsou zde po celou dobu konání akce pro zajištění organizace i Váš komfort. Vás tak čeká už jen zábava!

⭐️ Mohu si u Vás objednat více atrakcí najednou, např. pro pořádání dětského dne?

Samozřejmě! Pronájem několika atrakcí pro konkrétní společenské nebo firemní akce je možný. Je však zapotřebí vzít v potaz typ akce a případně i zvýšený zájem o určité nabízené aktivity a hry. Doporučujeme proto rezervaci požadovaného termínu s dostatečným předstihem.

⭐️ Kdo zajišťuje prostory pro atrakce, které lze provozovat pouze v interiéru?

Zvolení vhodných prostor a atrakcí je jen na Vás. Vytvořte si oslavu nebo teambuilding na míru. Vámi vybrané aktivity dovezeme na zvolenou lokalitu, kde zajistíme kompletní instalaci i provoz po dobu konání soukromé či firemní akce.

⭐️ Co když se během party, firemní akce nebo hry pronajatá atrakce poškodí?

S těmito potenciálními situacemi samozřejmě počítáme. Nemějte obavy, všechny naše atrakce jsou pojištěny pro případ škod i úrazu.

⭐️ Chystáme se připravit teambuilding v přírodě. Je možné dopravit pronajaté atrakce, hry a aktivity i do hůře přístupných lokalit?

Bez problému! Vše dovezeme, zprovozníme i odvezeme. Rozvoz našich atrakcí na váš firemní večírek, teambuilding nebo oslavu zajišťujeme po celé ČR za 7 Kč/km. A pokud jste z Brna, máte štěstí, protože my také, takže máte dopravu ZDARMA!Nenašli jste tu odpověď na Vaši otázku? Nevadí. Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář níže, a my vám odpovíme na vše, co vás zajímá ohledně našich atrakcí.