Nejlepší atrakce

Člověče, nezlob se

Člověče, nezlob se

Nevěřili byste, jak neotřelá a originální zábava na firemní večírek může být právě hra “Maxi Člověče, nezlob se”. Odvažte se s kolegy, přáteli anebo klidně rodinou. Naše Člověče, nezlob se v maxi verzi se hodí nejen na teambuildingové akce.

Tato atrakce není jen tak ledajaká a nemusíte u ní nehnutě sedět všichni kolem stolu, jako je tomu u známé deskové hry. Ono to vlastně s "figurkami", tedy v tomto případě spíše s kužely, z nichž každý má velikost 30 cm, ani není možné. Tato atrakce se zkrátka rozloží někde na trávníku, chodníku, či jiné ploše a už si můžete hrát, a přitom si s sebou třeba poponášet skleničku s vínem. A že budou obří i házecí kostky je naprosto jasné, ale nebojte se, ty jsou z molitanu.

Pokud bude oslava určená dětem, jistě se touto starou hrou v novém kabátě velmi dobře zabaví. A vy si od nich na chvíli odpočinete a můžete se případně věnovat dalším atrakcím, které si lze pronajmout současně s člověče nezlob se. Mohly by to být třeba Brýle simulující opilost a vy byste se u zmíněných atrakcí mohli s partou dětí střídat; dobrá zábava je totiž taková, při níž se srdečně zasmějete, a při této atrakci se budete chechtat skoro nepřetržitě.

Rozšiřte své teambuildingové aktivity

Ženy by zase mohly upoutat Taneční podložky v taneční soutěži, kde si mohou zkoušet různé krokové variace, přičemž musí pohotově reagovat na pokyny zobrazené na plátně před vámi. A když všechny hry vyhlásíte jako soutěž o ceny, bude to přítomné určitě ještě víc bavit.

Nezapomeňte si atrakce objednat s předstihem, zájem o ně je stále větší; nejen že přibývají noví zájemci, ale ti stávající se k nám opakovaně vracejí. Přijedeme za vámi kamkoliv v republice za velmi nízké dopravné a zákazníci z Brna a okolí budou mít dokonce dopravné zdarma.

Ceník

2x Maxi Člověče, nezlob se
4 900 Kč
  • Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH
  • Ceny jsou kalkulovány na 5 hodinovou produkci, kalkulace na více hodin jsou vytvářeny individuálně. V případě zájmu je možné využít i dlouhodobý pronájem této atrakce např. celý den nebo více dnů
  • V ceně je zahrnutý veškerý servis a vybavení pro daný typ atrakce (školená obsluha, kostky, terčíky, figurky)
  • Cena nezahrnuje dopravu. Doprava po Brně ZDARMA, mimo Brno a po celé ČR 7 Kč/km tam i zpět
  • Pojištění odpovědnosti proti případným úrazům a škodám
  • Vhodné pro akce konané ve venkovních i vnitřních prostorách
  • Technické požadavky: prostor 3 x 3 metry