Nejlepší atrakce

Barber - Kadeřnická show

Barber show

Zpestřete svůj firemní večírek, narozeninovou oslavu, svatbu či jinou událost něčím netradičním, jako je třeba barber show. Nejen že Vás naši zkušení holiči ostříhají, ale také se postarají o Vaše vousy.

Přejete si na připravovaném večírku, oslavě narozenin či jiné společenské události prožít, a také hostům dopřát něco skutečně netradičního? Pak zkuste vsadit na barber show. K našim atrakcím jako je Mobilní casino, Malování karikatur, aj., přibyla relativně nedávno, a už sklízí u klientů velice pozitivní ohlasy.

Barber se skvěle hodí na každý teambuilding a firemní večírky

Podstata této zábavní atrakce spočívá v tom, že k vám na objednání přijede naše kompletně zařízená mobilní provozovna, v níž naši skuteční holiči provádějí skutečné stříhání vlasů a úpravy vousů. Plný servis pro vás zajistí takový počet holičů, pro kolik se rozhodnete. Služby probíhají bez mytí vlasů.

Tak co na tuto mimořádnou atrakci říkáte? Nejen, že se jedná o záležitost velice praktickou, kdy se pánové nemusí doma příliš dlouho krášlit u zrcadla, neboť jejich vytoužený a dokonalý slavnostní vzhled bude dodán až na oslavě. A nebude je to nic stát – dostanou tuto praktickou službu jako dárek od vás.

Za druhé jde o atrakci dosti zábavnou. Účastníci oslav vítají akce, plné her s různými soutěžemi; např. o nejlépe upraveného muže. Zorganizovat při tom lze i předávání cen.

Základní ceny této zábavní atrakce jsou kalkulovány na 5 hodin produkce, avšak bude záležet jen na vás, jak dlouhý čas u vás strávíme a kolik holičů budete požadovat - jen mějte na paměti, že je nutné provést včasnou rezervaci.

Ceník

1x Barber + 1x Křeslo na stříhání
11 900 Kč
  • Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH
  • Ceny jsou kalkulovány na 5 hodinovou produkci, kalkulace na více hodin jsou vytvářeny individuálně
  • V ceně je zahrnutý veškerý servis a vybavení pro daný typ atrakce (barber, křeslo na stříhání, doplňky)
  • Cena nezahrnuje dopravu. Doprava po Brně ZDARMA, mimo Brno a po celé ČR 7 Kč/km tam i zpět
  • Pojištění odpovědnosti proti případným úrazům a škodám
  • Vhodné pro akce konané ve venkovních i vnitřních prostorách
  • Technické požadavky: pro každé křeslo je potřeba minimální prostor 3 x 3 metrů, přívod elektřiny 230V
  • Barber show
  • Barber show

Reference našich klientů:


⭐️ Jitka L. – autobusová doprava Zlín

Naše firemní akce se díky Barber Show proměnila v nezapomenutelný zážitek. Určitě to není jen pro pány, i ženy si užily sledovat show a fandit svým kolegům. Skvělý nápad, jak ozvláštnit jakoukoli akci! Neotřelé.


⭐️ Roman C. – IT specialisté Prostějov

Spolu s Barber Show jsme uspořádali na konci akce i módní přehlídku a bylo to vážně vtipné. Chlapi ocenili povedené sestřihy a večer to na našem „molu“ pěkně rozjeli. Určitě doporučuji jako srandovní neobvyklý program i perfektní dárek pro všechny hosty!


⭐️ Daniela T. – síť kaváren Brno

Barber Show jsme zařadili do programu našeho teambuildingu a musím uznat, že to byl skvělý tah. Pomohlo to rozlouskat ledy a sblížit kolegy v neformální atmosféře. Neřekla bych, že musí být jen pro firemní večírky, Barber Show skvěle doplní jakoukoli akci, kde se chcete pobavit a stmelovat partu. Nám to tedy sedlo. A sestřihy dopadly opravdu dobře!