Nejlepší atrakce

Karikatury - Karikaturista

Kresba karikatury

Na vaši svatbu nebo firemní večírek přivezeme "malíře", který na přání hostů maluje vtipné karikatury. Tento druh zábavy se postará o nezapomenutelný zážitek, který si navíc můžete po skončení akce odnést domů.

A už je tu další zábavní atrakce pro vaše setkání s přáteli, na firemní večírky, společenské události, oslavy narozenin či u příležitosti dětského dne. Atrakcí na podobná setkávání jsme vám již nabídli celou řadu, ovšem tato je ve všech směrech unikátní.

Účastník se nejen pobaví, přičemž se vůbec nemusí nikterak aktivně zapojit, ale navíc si ještě odnese velice milou vzpomínku jak na danou událost, tak na svůj přibližný vzhled v dané době. Tato zábavní atrakce se nazývá karikaturista. Mnozí z vás jistě již tuší, co se za názvem skrývá, ale stejně si pro jistotu pojďme připomenout, oč se vlastně jedná.

Firemní akce nebo aktivity na narozeninovou oslavu

Na vaši oslavu přijede karikaturista, který na přání klienta maluje černobíle vtipné karikatury. Garantujeme profesionální přístup, spolehlivost a kvalitní provedení karikatur. S touto činností totiž máme víc než 15letou zkušenost.

A co všechno k tomu budeme potřebovat od vás? Není toho moc – postačí nám trocha toho světla; a pak už uvidíte, že dokážeme potěšit každého z vaší rodiny, vaše zaměstnance, obchodní partnery, ale také i děti. A vaše oslava bude mít zaručený úspěch.

Obdobnou atrakcí, při níž je účastník pasivní, a přitom z ní bude mít prospěch, je například Barber show, kde Vás naši profesionální barbeři ostříhají nebo Malování na obličej, kde Vám naše skvělá malířka vykouzlí jedinečný obrázek na tvář. Záleží však jen na vás, kolik atrakcí si pro svou společnost zvolíte a včas zarezervujete. Je přece starou pravdou, že každý má rád něco jiného, a tak ti akčnější účastníci se mohou zaobírat činnostmi sportovního zaměření, jiní využijí služeb holiče, anebo se nechají vypodobnit pro své blízké – pro potěšení i pobavení. A nemyslete, že malování karikatur je jen tak nějaká čmáranice; přesně vystihne typické rysy člověka, čímž vlastně dokáže zdůraznit i jeho osobnost. Karikaturu si často lidé uchovávají ještě déle než některé fotografie – jaksi k člověku promlouvá a je považována za určitý druh umění.

Ceník

Karikaturista
13 000 Kč
  • Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH
  • Počet nakreslených karikatur za hodinu: cca 35 ks
  • Ceny jsou kalkulovány na 4 hodinovou produkci, kalkulace na více hodin jsou vytvářeny individuálně
  • V ceně je zahrnutý veškerý servis a vybavení pro daný typ atrakce (karikaturista, papír, barvy)
  • Cena nezahrnuje dopravu. Doprava po Brně ZDARMA, mimo Brno a po celé ČR 7 Kč/km tam i zpět
  • Pojištění odpovědnosti proti případným úrazům a škodám
  • Vhodné pro akce konané ve venkovních i vnitřních prostorách
  • Karikaturista - ukázka práce
  • Karikaturista - ukázka práce
  • Karikaturista - ukázka práce