Nejlepší atrakce

Malování na tělo - Bodypainting

Malování na tělo

Bodypainting můžete využít při řadě akcí. Ať už na dětských slavnostech anebo firemní a teambuilding akci. Malování může být prováděno třeba jen na ruku, ale samozřejmě jej lze rozšířit na celé tělo.

Když už vznikly speciální šetrné barvy, jimiž lze malovat na obličej Facepainting, nebylo důvodu, proč by se malířští umělci nezdokonalili a nezačali malovat na celé tělo. Pokud ovšem najdou vhodné přívržence. A ti se obvykle nacházejí na každé neformální společenské oslavě, ať již se jedná o firemní či soukromou sešlost.

Tuto zábavní atrakci, tedy Bodypainting můžete využít jak při všech dětských slavnostech, tak i na oslavách dospělých. Malování může být prováděno třeba jen na ruku, ale také je možno rozšířit je na celé tělo. Naši malíři a kreslíři jsou již na vás připraveni se svou výbavou přírodních barev i speciálních štětců, a tak Bodypainting může na vaší oslavě probíhat před přítomnými diváky jako show, která bude tvořit část programu; anebo se hosté mohou nechat pomalovat v soukromí.

Bodypainting se skvěle hodí na firemní večírky i jako atrakce pro děti

Umělci vám představí řadu vzorů, motivů a obrázků a vy si sami přímo na místě vyberete co a kam chcete namalovat.

No, a komu je milejší jiný druh malování, tak můžeme nabídnout již osvědčenou atrakci Malování obrazů, kde za tři hodiny s námi zvládnete namalovat stylový obraz, který si na konci kurzu odnesete domů. A spolu s ním i dobrou náladu a vzpomínky na nezapomenutelný zážitek strávený s kolegy.

Malování na tělo nemusí být jenom součástí oslav; můžete tuto atrakci využít i jako součást reklamních akcí, výstav, autosalónů, veletrhů, anebo třeba módních přehlídek…A z účastníků se postupně mohou stát živá umělecká díla.

Jen je nutné si tuto oblíbenou atrakci u nás včas zarezervovat a pak již se nemusíte o nic starat. Na samotné akci pro nás připravíte pouze dvě židle, dobré osvětlení a stůl na odkládání barev.

Ceník

Malování na tělo
8 500 Kč
  • Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH
  • Ceny jsou kalkulovány na 4 hodinovou produkci, kalkulace na více hodin jsou vytvářeny individuálně
  • V ceně je zahrnutý veškerý servis a vybavení pro daný typ atrakce (malířka, barvy)
  • Cena nezahrnuje dopravu. Doprava po Brně ZDARMA, mimo Brno a po celé ČR 7 Kč/km tam i zpět
  • Pojištění odpovědnosti proti případným úrazům a škodám
  • Vhodné pro akce konané ve venkovních i vnitřních prostorách
  • Technické požadavky: prostor 2 x 2 metry
  • Malování na ruku
  • Malování na tělo
  • Malování na předloktí