Nejlepší atrakce

Cornhole

Cornhole

Cornhole je ideální nejen pro celou rodinu, ale i k utužení kolektivu zaměstnanců. Hra Cornhole je skvělá zábava na firemní akci, oslavu narozenin nebo teambuilding akce. Hrát lze jak venku na louce, zahradě a antuce, tak i ve vnitřním prostředí tělocvičny či haly. Cornhole pravidla jsou navíc jednoduchá a rádi vám je vysvětlíme. Uspořádejte turnaj o nejlepšího hráče!

Cornhole je skvělá hra nejen pro celou rodinu, ale i pro utužení kolektivu mezi zaměstnanci. Cílem hry je trefit se sáčkem naplněným „kukuřicí“ do díry ve dřevěné desce. Možná to zní snadno, ale chce to opravdu cvik! Zabavíte nejen sebe, ale i své zaměstnance klidně i na pár hodit, když vás bude dost. Hra je vhodná pro všechny věkové kategorie, protože hodit sáčkem zvládne skoro úplně každý a nedá se s ním zranit. Můžete si v ní udělat turnaj, hrát různé hry nebo si ji jen tak užít jako relaxační aktivitu.

Jak se cornhole hraje?

Cornhole se hraje na dřevěných deskách, které v sobě mají díru. Každý hráč má čtyři „kukuřičné“ sáčky. Cílem hry je hodit co nejvíce sáčků na cílové desky. Hrací deska má oficiální rozměr 120 x 60 cm.

Sáčky, které spadnou do otvoru v desce, mají hodnotu 3 bodů. Sáčky, které spadnou na desku, mají hodnotu 1 bodu. První hráč, který dosáhne 21 bodů, vyhrává hru. Snadné, ne?

K čemu se budou hodit?

 • Skvělá zábava na firemní akce – pokud pořádáte firemní večírky, Cornhole se ve vašem arzenálu rozhodně budou hodit.
 • Zábava pro rodinu – zahraje si je babička, maminka i vnouček.
 • Ideální na teambuilding– hledáte teambuilding aktivity? Tahle je opravdu skvělá a jednoduchá.

Chcete si užít zábavu s přáteli, kolegy nebo rodinou? Tak na co čekáte, objednejte si Cornhole!

Máte k dispozici velkou zahradu a chcete ji zaplnit? K Cornhole můžete přidat ještě další skvělé zahradní hry z naší nabídky, jako je například Maxi Člověče, nezlob se nebo další zvětšeninu typické stolní hry - Maxi Dámu. Další zajímavou možností je americký Kanjam, pro milovníky neotřelé zábavy a ty, kdo chtějí zkoušet nové věci.

Ceník

2x Cornhole
7 900 Kč
 • Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH
 • Ceny jsou kalkulovány na 5 hodinovou produkci, kalkulace na více hodin jsou vytvářeny individuálně
 • V ceně je zahrnutý veškerý servis a vybavení pro daný typ atrakce (školená obsluha, 2x cornhole)
 • Cena nezahrnuje dopravu. Doprava po Brně ZDARMA, mimo Brno a po celé ČR 7 Kč/km tam i zpět
 • Pojištění odpovědnosti proti případným úrazům a škodám
 • Vhodné pro akce konané ve venkovních i vnitřních prostorách
 • Technické požadavky: minimální prostor 8 x 3 metrů
 • Cornhole
 • Cornhole

Reference našich klientů:


⭐️ Ivana C. – bankovní poradci Olomouc

Na našem večírku tahle hra sklidila obrovský úspěch. Je jednoduchá, ale zábavná a napínavá, takže si ji užili i ti, kdo ji hráli poprvé. Navíc je to skvělý způsob, jak se rozhýbat a pobavit se s přáteli. S čistým svědomím doporučuji.


⭐️ Radek W. – soukromá oslava Pohořelice

Hra je rychlá a dynamická, takže se u ní nikdo nenudil, i když jsme se toho trochu báli. Ukázala se jako super způsob, jak si protáhnout svaly a prověřit svou koordinaci. Máte v plánu venkovní akci? Tohle je jasná volba!


⭐️ Petra S. – soukromá oslava Rousínov

Potřebovali jsme zajímavou ale jednoduchou hru na venkovní akci a tohle byla trefa do černého! Dokonce bychom ocenili příště víc sad, lidi o to měli vážně zájem. Na léto nebo jaro naprosto perfektní.