Nejlepší atrakce

Kanjam

Kanjam

Kanjam je nekontaktní sportovní hra s létajícím talířem a dvěma plastovými koši. Cílem této hry je hodit létající talíř - frisbee od jednoho koše a zasáhnout druhý koš, který je od něj vzdálený 15 metrů.

Tato velmi jednoduchá sportovní hra je ideální hlavně pro lidi, co se chtějí trochu hýbat. Skládá se ze dvou plastových košů s velkou dírou nahoře a malým průřezem z boku, do kterých se snažíte vhodit frisbee – užije si ji tedy jak začátečník, tak někdo, kdo už má frisbee opravdu v ruce. Ideální je pro čtyřčlennou skupinu, ale můžete ji hrát i v týmech.

Jaká jsou pravidla?

Koše od sebe postavíte 15 m daleko a rozdělíte se do dvou týmů po dvou hráčích. Cílem je hodit létající talíř - frisbee od jednoho koše a zasáhnout druhý koš. Hráč hází na koš, kde je připraven jeho spoluhráč, který může frisbee tečovat a tím ho umístit do koše. Pokud se někdo trefí do drážky na koši, jeho tým okamžitě vyhrává. Jinak se hraje do 21 bodů.

Jak se dá Kanjam využít?

Využití této hry je opravdu široké. Pojďme se podívat na pár z nich:

 • Firemní večírky – proč nevzít Kanjam na firemní akci a dopřát zaměstnancům nějaké to sportovní vyžití?
 • Zahradní party – vezměte hru ven a oživte trochu svůj večírek! Hosté to určitě ocení.
 • Teambuilding – o teambuildingové hry je nouze vždycky. Tato hra je ideální, hlavně proto, že je poměrně svižná a teamová.
 • Narozeninové oslavy– tak jako zahradní party, i narozeninové oslavy ocení pohyb.

Že vašim hostům nebude stačit jen Kanjam, aby vybyli všechnu svou energii a zabavili se? Žádný problém! U nás najdete i spoustu dalších alternativ, které si můžete půjčit ke Kanjamu. Jednou z nich je hra, také původem z Ameriky, známá jako Cornhole - kdybyste se chtěli držet tématu hodu na přesnost. Další atrakce spojená s házením je třeba Hod na žebřík, obzvláště vhodná pro rozvíjení jemné motoriky dětí. Jestli chcete něco, kde se nebude ničím házet, zkuste se podívat na Maxi zahradní věž, klidnější aktivitu, u které ale také nebude nouze o adrenalin.

Ceník

Kanjam
4 900 Kč
 • Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH
 • Ceny jsou kalkulovány na 5 hodinovou produkci, kalkulace na více hodin jsou vytvářeny individuálně
 • V ceně je zahrnutý veškerý servis a vybavení pro daný typ atrakce (školená obsluha, sada na kanjam)
 • Cena nezahrnuje dopravu. Doprava po Brně ZDARMA, mimo Brno a po celé ČR 7 Kč/km tam i zpět
 • Pojištění odpovědnosti proti případným úrazům a škodám
 • Vhodné pro akce konané ve venkovních prostorách
 • Technické požadavky: prostor 17 x 5 metrů
 • Kanjam

Reference našich klientů:


⭐️ Tomáš V. – sportovní potřeby Opava

Kanjam jsem objednal s nadějí, že si s kolegy na teambuildingu užijeme zajímavou a zábavnou venkovní hru. A to se nám bezpochyby povedlo! Pravidla jsou jednoduchá, takže i úplní začátečníci se do hry rychle chytli. Určitě doporučuji vyzkoušet.


⭐️ Lucie A. – IT firma Most

Hra je rychlá a dynamická, takže se u ní nikdo nenudil. Navíc se dá hrát i v menším počtu, takže se hodí i na menší akce, jako byl třeba náš teambuilding, kde nás bylo jenom pár. Doporučuji všemi deseti.


⭐️ Jan S. – soukromá oslava Cheb

Pronajali jsme, protože jsme potřebovali energickou zábavu na zahradní party a Kanjam předčil naše očekávání. Je to perfektní zábava pro všechny – od dětí až po dospělé. Hra je jednoduchá, ale zároveň napínavá – perfektní kombinace! Navíc se dá hrát i v týmech, takže se zapojí i větší počet lidí.