Nejlepší atrakce

Hlavolamy

Hlavolamy

Představujeme vám krásnou a různorodou kolekci 25 různých hlavolamů, pečlivě vybraných tak, aby se krásně doplňovaly a tvořily velmi zábavný set. Tento mix zahrnuje kovové, dřevěné, plastové i provázkové hlavolamy, takže si opravdu úplně každý najde něco, co ho zaujme. Mezi nejoblíbenější kousky ze setu patří třeba legendární Ježek v kleci, tradiční Čínský kříž, tajemná skříňka Safe Secret Escape Box a několik hlavolamů z prestižní série Hanayama Huzzle, jako jsou Box, Coaster, Cyclone nebo Donuts. Každý hlavolam přináší jedinečnou výzvu a trénuje logické myšlení a trpělivost.

Jak si hlavolamy zahrát?

Cílem každého hlavolamu je vyřešit konkrétní úkol, například rozebrat a složit jednotlivé dílky nebo se dostat k ukrytému tajemství uvnitř. Jsou navrženy tak, aby byly výzvou jak pro začátečníky, tak pro pokročilé hráče. Díky širokému spektru obtížností se může každý účastník postupně zlepšovat a objevovat nové triky a techniky.

  • Oslava narozenin, která má grády – lámete si hlavu nad tím, jak zabavit své hosty na narozeninové oslavě? Nechte je, aby si ji lámali místo vás.
  • Soutěž na teambuilding – uspořádejte soutěž ve dvojicích. Která dvojička stihne nejvíc hlavolamů, vyhrála.
  • Firemní večírek pro náročné – víte, jak jsou na tom vaši zaměstnanci s logickým myšlením? Že ne? Teď to určitě zjistíte.

Nechcete na své akci prázdnou zábavu? Hlavolamy hostům pomůžou rozvíjet logické myšlení i potrénují trpělivost!


Chcete na své akci k hlavolamům i něco trochu akčnějšího? Skvěle se k nim hodí například Čtyři v řadě – procvičí po hlavolamech i strategii a hosté si k němu na chvíli stoupnou. Jestli je ale chcete vyloženě odreagovat, tak využijte stolní hru Pukec.

Ceník

Hlavolamy - 25 druhů
7 900 Kč
  • Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH
  • Ceny jsou kalkulovány na 4 hodinovou produkci, kalkulace na více hodin jsou vytvářeny individuálně
  • V ceně je zahrnutý veškerý servis a vybavení pro daný typ atrakce (školená obsluha, 25ks hlavolamů)
  • Cena nezahrnuje dopravu. Doprava po Brně ZDARMA, mimo Brno a po celé ČR 7 Kč/km tam i zpět
  • Pojištění odpovědnosti proti případným úrazům a škodám
  • Vhodné pro akce konané ve venkovních i vnitřních prostorách
  • Technické požadavky: minimální prostor 2 x 2 metry

Reference našich klientů:


⭐️ Markéta N. – dárkové zboží Hustopeče

Na našem firemním večírku byl nejoblíbenější Ježek v kleci a Safe Secret Escape Box, ty nadchly fakt všechny. Určitě doporučuji pro každý firemní večírek, kde chcete zábavu spojit s intelektuální výzvou. Obzvláště, jestli jsou vaši zaměstnanci takoví hračičkové, jako ti naši.


⭐️ David V. – autodoprava Pelhřimov

Každý se snažil rozluštit tajemství ukrytá v jednotlivých kouscích. Skvělý způsob, jak zabavit hosty a zároveň potrénovat jejich logické myšlení! Zaručeně objednám znovu.


⭐️ Lenka H. – úklidové služby Rosice

Nedávno jsme uspořádali firemní večírek a hlavolamy byly absolutní hit! Tato kolekce nabízí neuvěřitelnou rozmanitost – od klasických dřevěných hlavolamů po moderní kovové. Rozhodně doporučuji pro každou akci, která potřebuje trochu intelektuálního koření!