Nejlepší atrakce

Holandský billiard

Holandský billiard

Máme pro Vás připravenou další zábavnou hru, která se skvěle hodí při pořádání firemních večírku, teambuildingových akcí nebo oslavách narozenin. Tuto hru mohou hrát jak jednotlivci, tak i týmy.

Holandský billiard, dále Šoupaná nebo Shuffleboard, je – jak značí název – holandská hra, která se hraje na dřevěném stole o délce 200 cm s přihrádkami. Cílem hry je dostat kameny do čtyř výherních polí. Tato atrakce se hodí pro všechny věkové kategorie, není totiž vůbec fyzicky náročná, snad jen trošku na motoriku.

Jak se Holandský billiard hraje?

Jako už bylo řečeno, cílem hry je dostat co nejvíce kamenů nebo puků do cílových polí. Odrážíte kameny podobně jako koule v běžném kulečníku a snažíte se trefit do vyznačených polí. Každé pole má svou bodovou hodnotu a do žádného z nich se nevejdou všechny puky, musíte si tam tedy „urvat“ místo. Při hraní této hry není o zábavu nouze.

 • Ideální na firemní večírky – zabavte své zaměstnance na večírku a postarejte se jim o skvělou zábavu
 • Zábava na oslavu – jestli si lámete hlavu nad tím, jak zabavit své hosty, teď už opravdu nemusíte.
 • Budování týmového ducha – pořádáte firemní akce jako je třeba teambuilding? Rozdělte své zaměstnance do týmů a nechte je hrát společně!

Hledáte ideální zábavu, která navíc trénuje motoriku? Zvažte Holandský billiard, neprohloupíte!

Zaujala vás tato hra a chtěli byste na své akci víc podobných? Žádný problém! Můžeme vám nabídnout například Pukec, velmi blízkou alternativu s puky, tentokrát z dílny našich českých mistrů. Další opravdu zábavnou atrakcí, která se vejde na stůl, je třeba Texas Holdem Poker, který vás dokonce naučíme hrát a uděláme z vás opravdové mistry. Na stůl se také vejde koutek s Brýlemi simulující opilost, opravdu zajímavou zábavou na vaše akce.

Ceník

Holandský billiard
4 900 Kč
 • Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH
 • Ceny jsou kalkulovány na 5 hodinovou produkci, kalkulace na více hodin jsou vytvářeny individuálně
 • V ceně je zahrnutý veškerý servis a vybavení pro daný typ atrakce (školená obsluha, holandský billiard)
 • Cena nezahrnuje dopravu. Doprava po Brně ZDARMA, mimo Brno a po celé ČR 7 Kč/km tam i zpět
 • Pojištění odpovědnosti proti případným úrazům a škodám
 • Vhodné pro akce konané ve venkovních i vnitřních prostorách
 • Technické požadavky: minimální prostor 3 x 2 metry
 • Holandský billiard
 • Holandský billiard
 • Holandský billiard

Reference našich klientů:

️ Jiří S. – soukromá oslava Troubsko

Biliard jsme si objednali na narozeninovou oslavu syna a musím říct, že to byl obrovský hit! Všichni se skvěle bavili, děti i dospělí. Hra je jednoduchá na pochopení, ale zároveň zábavná a napínavá. Určitě ho můžu doporučit všem, kteří hledají zábavnou a originální aktivitu pro jakoukoli oslavu.


️ Petra G. – soukromá oslava Třebíč

S kamarádkami jsme si pronajali Holandský billiard na holčičí večer a skvěle jsme se pobavily! Perfektní zábava pro menší skupiny lidí.


️ Vít P. – prodejce nábytku Brno

Super oživení firemního večírku. Všichni se skvěle bavili, tvořily s u něj fronty. Příště musíme objednat aspoň dva :D Určitě ho můžu doporučit všem, kteří hledají zábavnou a originální aktivitu pro firemní večírek nebo jinou akci.