Nejlepší atrakce

Stolní vzdušný hokej - Air hokej

Vzdušný hokej na svatbě

Stolní hokej je jistě bezvadná zábava pro velké i malé účastníky. My však máme i variantu stolní air hokej.

Tato blesková hra pro dva hráče je nejen zábavná, ale také zlepšuje reakci a postřeh. Na rozdíl od běžného Stolního hokeje, je v této atrakci puk nadnášený vzduchem z ventilátoru, umístěného pod herní plochou. Tak je zaručeno minimální tření a puk se pohybuje po hřišti nezvyklou rychlostí. Kdo tuto hru jednou zkusí, bude nadšený a zapomene, jak rychle ubíhá čas. A proto si na oslavu, kterou pořádáte, na párty či podnikový večírek nemusíte objednávat air hokej pouze na standardních pět hodin, ale můžete hrát třeba i celý den. Vždyť bude nutné, abyste se s přáteli či s rodinou také vystřídali. A tak jako v opravdovém hokejovém zápase bude vítězem ten, kdo vstřelí soupeřovi víc branek.

Vzdyšný hokej jako součást hry na oslavu narozenin dospělých nebo teambuildingové aktivity

Můžete namítnout, že uvedená atrakce nebude vhodná pro všechny přítomné. Nevěšte hlavu, my vám dokážeme nabídnout mnohem víc. Vybírat si můžete z řady unikátních atrakcí, například to může být Stolní fotbal, kde se mezi sebou můžou utkat dva týmy po dvou hráčích, Stolní páka, při které si "opravdoví chlapi" mohou vyzkoušet své svaly, anebo třeba velmi oblíbenou Střelbu na hokejového gólmana, kde si vyzkoušíte svojí šikovnost a přesnou střeleckou mušku na opravdového hokejového gólmana v kompletní hokejové výstroji.

Ceník

1x Hrací stůl
6 000 Kč
2x Hrací stůl
9 500 Kč
  • Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH
  • Ceny jsou kalkulovány na 5 hodinovou produkci, kalkulace na více hodin jsou vytvářeny individuálně. V případě zájmu je možné využít i dlouhodobý pronájem této atrakce např. celý den nebo více dnů
  • V ceně je zahrnutý veškerý servis a vybavení pro daný typ atrakce (školená obsluha, air hokejový stůl, air hokejky, air puk)
  • Cena nezahrnuje dopravu. Doprava po Brně a blízkém okolí (do 50 km) ZDARMA. Mimo Brno po celé ČR 7 Kč/km tam i zpět
  • Pojištění odpovědnosti proti případným úrazům a škodám
  • Vhodné pro akce konané ve vnitřních prostorách
  • Technické požadavky: prostor 3 x 2 metry, přívod elektřiny 230V
  • Vzdušný hokej na firemním večírku