Nejlepší atrakce

Stůl na páku - Armwrestling

Stůl na páku - na teambuilding akci

A je tu zábava pro opravdové chlapy! I když je pravdou, že mnoho žen se do této "přetlačované kdo z koho" také rádo pustí.

Se svými přáteli, kolegy i rodinou se můžete přetlačovat minimálně čtyři hodiny, a pokud myslíte, že ani tato doba vám nebude stačit, rezervujte si atrakci na delší dobu. Prodloužený čas vám budeme kalkulovat individuálně.

Stůl na páku se skvěle hodí na firemní akce nebo teambuildingové aktivity

Stůl na páku si můžete objednat jak na různé společenské akce, tak na oslavy narozenin, silvestrovskou či jinou párty, firemní večírek. Anebo se prostě jen tak rozhodnete uspořádat rodinný turnaj třeba u vás na zahradě. A na úhradu se můžete jednoduše všichni složit. Není nutné trávit společný čas jen popíjením kávy nebo alkoholu.

A že všechny přítomné možná nebude zajímat právě přetahování v páce? To přece vůbec nevadí, i pro ostatní účastníky vaší sešlosti máme působivé atrakce, které jinde neseženete: ženy a děti by mohly zaujmout Taneční podložky, při níž se opakují kroky, které hráči vidí na připojeném promítacím plátně před sebou. Hra přináší nejen dostatek pohybu, ale též dobré nálady - obzvláště tehdy, když se hráčům nebudou kroky dařit, se všichni pořádně zasmějí…A když už jsme u smíchu, tak všechny přítomné by mohly hodně pobavit Brýle simulující opilost a užití drog. Pro pány máme v nabídce opravdu "specialitu" Střelba na hokejového gólmana, kde si vyzkoušíte svojí šikovnost a přesnou střeleckou mušku na opravdového hokejového gólmana v kompletní hokejové výstroji. V případě zájmu nám neváhejte zavolat, anebo vyplňte uvedený formulář.

Ceník

1x Stůl na páku
4 900 Kč
  • Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH
  • Ceny jsou kalkulovány na 4 hodinovou produkci, kalkulace na více hodin jsou vytvářeny individuálně
  • V ceně je zahrnutý veškerý servis a vybavení pro daný typ atrakce (školená obsluha, stůl na páku)
  • Cena nezahrnuje dopravu. Doprava po Brně ZDARMA, mimo Brno a po celé ČR 7 Kč/km tam i zpět
  • Pojištění odpovědnosti proti případným úrazům a škodám
  • Vhodné pro akce konané ve venkovních i vnitřních prostorách
  • Technické požadavky: prostor 2 x 2 metry
  • Stůl na páku
  • Stůl na páku - na teambuilding akci