Nejlepší atrakce

Stolní hokej

Stolní hokej

Čeká vás akce s celou řadou hostů? Potom ti se sportovnějším duchem ocení náš klasický stolní hokej. Jednoduché ovládání a maximální požitek ze hry zajistí stůl s táhly opatřenými figurkami hokejistů.

A proto jsme tu my - vlastníme řadu unikátních zábavních atrakcí, které jistě dokáží zabavit vaše přátele i rodinu po celé dlouhé hodiny. Můžeme k vám přivézt náš Stolní fotbal, který na dlouhé hodiny zabaví velkou část osazenstva anebo si můžete vyzkoušet Střelbu na živého hokejového gólmana.

Stolní hokej jako atrakce pro děti nebo zábava na oslavu

Těm, co mají sportovnějšího ducha, by mohl k zábavě vyhovovat spíš stolní hokej. Jedná se o velmi kvalitní táhlový stolní lední hokej, který působí dojmem realistického vzhledu ledové plochy s pevnými vyvýšenými mantinely. Hráči se pak pohybem táhel vpřed a vzad, anebo otáčením doprava a doleva snaží zachytit puk a vstřelit soupeři gól. Do hry můžete zapojit i děti, a strávíte tak příjemný a legrací nabitý čas.

Ceník

1x Hrací stůl
4 900 Kč
  • Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH
  • Ceny jsou kalkulovány na 5 hodinovou produkci, kalkulace na více hodin jsou vytvářeny individuálně. V případě zájmu je možné využít i dlouhodobý pronájem této atrakce např. celý den nebo více dnů
  • V ceně je zahrnutý veškerý servis a vybavení pro daný typ atrakce (školená obsluha, stolní hokej)
  • Cena nezahrnuje dopravu. Doprava po Brně ZDARMA, mimo Brno a po celé ČR 7 Kč/km tam i zpět
  • Pojištění odpovědnosti proti případným úrazům a škodám
  • Vhodné pro akce konané ve vnitřních prostorách
  • Technické požadavky: prostor 2 x 2 metry
  • Stolní hokej
  • Stolní hokej

Reference našich klientů:


⭐️ Petra N. – restaurace Praha

Snadno ovladatelný a je vhodný i pro začátečníky. Navíc je velmi odolný a vydrží i hrubší zacházení třeba od dětí. Stolní hokej od NejlepšíAtrakce.cz můžeme s klidem doporučit všem restauracím a barům, které chtějí svým hostům nabídnout zábavnou a smysluplnou aktivitu na větší i menší akce.


⭐️ Jan S. – sportovní centrum Opava

Hodilo se nám, že je kompaktní a nezabere moc místa, takže se vejde i do menších prostor. Jestli plánujete akci a chcete na ní mít atrakci, která hosty zabaví a nemusíte na ni mít velkou volnou plochu, můžu jen doporučit. Skvělá zkušenost!


⭐️ Michal D. – prodejce oblečení, Hradec Králové

Stolní hokej od NejlepšíAtrakce.cz jsme si objednali na náš firemní teambuilding a musím říct, že to byl obrovský úspěch! Hned se stal hitem večera a kolegové se u něj s nadšením utkávali v napínavých soubojích. Atmosféra byla úžasná a všichni si to moc užili.