Nejlepší atrakce

Stolní fotbal

Stolní fotbálek

Narozeninové oslavy, firemní večírky, teambuildingové akce anebo dětský den? Potřebujete zabavit různorodou společnost? Tak právě pro vás bude pronájem stolního fotbalu ideální!

Zábavou, jako je tato, rozhodně nepohrdne žádný sportovní nadšenec. Atrakci si lze objednat ve 2 variantách:

 • Varianta 1 – v ceně jsou 2 herní stoly zapůjčené na 5 hodin.
 • Varianta 2 – v ceně jsou 4 herní stoly zapůjčené na 5 hodin.

Naše stolní fotbálky mají klasickou konstrukci s postranními táhly a na nich umístěnými figurkami fotbalistů. Hráči se pomocí táhel snaží vstřelit míč do brány soupeře.

Stolní fotbal jako zábava na firemní akce či dětské oslavy

Pronájem stolního fotbálku je hračka. Pokud si ho budete chtít zapůjčit na delší dobu, není problém. Délka zapůjčení záleží na domluvě, herní stoly vám zarezervujeme podle vašeho přání.

Vzrušení ze hry nebude ani u stolního fotbálku o nic menší, než kdybyste se zúčastnili skutečného fotbalového zápasu. Koneckonců, i vy si můžete uspořádat vlastní turnaj o ceny.

A pro ty, kteří sportu příliš neholdují, umíme zařídit jiné parádní vyžití. Nabízí se celá řada dalších atrakcí – Taneční podložky přes Brýle simulující opilost, Zahradní věž nebo třeba maxi Mikádo či Člověče, nezlob se! U všech těchto atrakcí zažijete skvělou legraci a spoustu nezapomenutelných zážitků.

Skórujte jako opravdový hráč!

Chcete-li vy nebo některý z vašich přátel či kolegů zažít pocit a adrenalin z reálně vstřeleného gólu, máme pro vás něco speciálního. Rezervujte si atrakci Střelba na hokejového gólmana. Ale pozor! Brankáře vám přivezeme skutečného. A ten vám, takříkajíc, nedá nic zadarmo. Tak ukažte, co umíte! Pro zastánce klidnějšího hokejového zážitku máme v nabídce také Stolní hokej, který se společně se stolním fotbálkem řadí mezi velice oblíbené atrakce.

S námi budete mít o zábavu spolehlivě postaráno. Všech uvedených her se s vámi mohou samozřejmě účastnit i děti. Stačí si jen vybrat. A nuda si na nikoho zúčastněného nepřijde. Tyto či jiné atrakce z naší nabídky vám přivezeme na zvolenou lokaci, zprovozníme a párty může začít!

Ceník

2x Hrací stůl
6 000 Kč
4x Hrací stůl
9 500 Kč
 • Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH
 • Ceny jsou kalkulovány na 5 hodinovou produkci, kalkulace na více hodin jsou vytvářeny individuálně. V případě zájmu je možné využít i dlouhodobý pronájem této atrakce např. celý den nebo více dnů
 • V ceně je zahrnutý veškerý servis a vybavení pro daný typ atrakce (školená obsluha, stolní fotbal)
 • Cena nezahrnuje dopravu. Doprava po Brně ZDARMA, mimo Brno a po celé ČR 7 Kč/km tam i zpět
 • Pojištění odpovědnosti proti případným úrazům a škodám
 • Vhodné pro akce konané ve venkovních i vnitřních prostorách
 • Technické požadavky: minimální prostor 3 x 2 metry
 • Stolní fotbal
 • Stolní fotbal
 • Stolní fotbal
 • Stolní fotbal
 • Stolní fotbal
 • Stolní fotbal

Reference našich klientů:


⭐️ Adam F. – sportovní vybavení Pardubice

Stolní fotbálek od NejlepšíAtrakce.cz na našem firemním večírku vzbudil obrovský zájem. Tvořily se u něj fronty, každý si to chtěl zkusit. Nabil večer energií a nikdo se nenudil. Takový zájem jsem ani nečekal. Můžu vřele doporučit!


⭐️ Marek D. - prodejce obuvi Brno

Perfektní volba pro náš teambuilding. Atrakce byla neustále v obležení a pomohla nám se skvěle odreagovat a stmelit kolektiv. Zápasy byly plné napětí a krásně se u nich organicky tvořily teamy, což je přesně to, co jsme potřebovali. Stolní fotbálek je jednoduchý na pochopení a odolný, takže si ho užijí i začátečníci.


⭐️ Radim E. – autoservis Ostrava

Tak tenhle fotbálek opravdu předčil naše očekávání! Dal našemu firemnímu večírku spoustu života, nikdo se nenudil. Komunikace s personálem na jedničku, všechno šlapalo jako hodinky. Určitě budeme pronajímat i nadále.