Nejlepší atrakce

Texas Holdem Poker - Škola pokeru

Škola pokeru

Naše škola Texas Holdem Pokeru je určena nováčkům i pokročilým. Naučíme vás nejen všechna poker pravidla, ale i strategii skutečných hráčů! Užijte si hru jak se patří!

Co Vám škola pokeru přinese:

 • seznámíme Vás s pravidly hry
 • vysvětlíme Vám herní strategie
 • naučíte se vytvářet výherní kombinace
 • veškeré náležitosti pokeru se budete učit při jeho hraní
 • užijete si skvělou zábavu

Texas Holdem Poker pro začátečníky i pokročilé hráče

Cílem výuky pokeru je seznámení účastníků s pravidly hry a vysvětlení herní strategie. Pochopíte smysl této hry a naučíte se, jak vytvářet výherní kombinace. Vše vám vysvětlí profesionální krupiér s mnohaletou praxí v oboru, a to zábavnou formou, takže se určitě nebudete vy ani vaši přátelé nudit. Účastnit se může 2-8 hráčů. Každý účastník kurzu si domů odnese cenné informace, neboť v průběhu výuky pochopí veškeré náležitosti Texas Holdem Pokeru a k tomu bude mít skvělý pocit ze hry.

Jestli vaše přátele či spolupracovníky, s nimiž hodláte strávit jistou společenskou událost, zajímá vzrušení „hazardu“ více než fyzické aktivity, můžete jim tentokrát nabídnout další zábavní atrakci, a tou je Škola pokeru. Atrakce je pochopitelně vhodná pro dospělé, a proto ji využijete na soukromých oslavách či jiné společenské zábavě pro dospělé. Pokud ovšem plánujete firemní večírek, kde budete mít více hostů, tak právě pro Vás máme připraveno naše Mobilní casino, kde si milovníci hazardu příjdou na své.

Jestliže se rozhodnete pro školu pokeru, rezervujte si ji u nás včas. Ceny jsou kalkulovány na tříhodinovou produkci; máte-li zájem o delší výuku pokeru, aby se mohlo vystřídat více hráčů, vytvoříme vám výhodnou individuální kalkulaci.

Ceník

Škola Texas Hold'em Pokeru
6 500 Kč
 • Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH
 • Ceny jsou kalkulovány na 4 hodinovou produkci, kalkulace na více hodin jsou vytvářeny individuálně
 • V ceně je zahrnutý veškerý servis a vybavení pro daný typ hry (krupiér, pokerový stůl, žetony, hrací karty)
 • Cena nezahrnuje dopravu. Doprava po Brně ZDARMA, mimo Brno a po celé ČR 7 Kč/km tam i zpět
 • Pojištění odpovědnosti proti případným úrazům a škodám
 • Vhodné pro akce konané ve vnitřních prostorách
 • Technické požadavky: minimální prostor 4 x 3 metry

Reference našich klientů:


⭐️ Irena G. – restaurace České Budějovice

Školou pokeru jsme se rozhodli trochu ozvláštnit náš teambuilding. Chtěli jsme něco, co stmelí kolektiv a zároveň to našim zaměstnancům taky něco dá a nebude to jen prázdná zábava. Poker všechny tyto naše požadavky splnil. Komunikace s firmou a později přístup krupiéru na jedničku.


⭐️ Jakub F. – realitní kancelář Hradec Králové

Hledali jsme zábavnou aktivitu pro firemní večírek a Škola pokeru nás naprosto nadchla. Krupiéři zaujali jak začátečníky, tak i pokročilé hráče, věděli toho o pokeru opravdu hodně. Určitě to na příštím večírku zase za rok zopakujeme!


⭐️ Lenka H. – domácí potřeby Jihlava

Skvělý způsob, jak se naučit poker od základů. Krupiéři jsou trpěliví a ochotní zodpovědět všechny otázky. Určitě doporučuji všem na větší akce, kde potřebujete zajímavou zábavu, co se o sebe postará úplně sama.