Nejlepší atrakce

Neřízená degustace destilátů

Neřízená degustace destilátů

V degustačním baru bude k dispozici barman, a ten bude zájemcům nalévat různé druhy a značky uvedených alkoholových lahůdek. Máme pro vás připraveno 8 - 20 typů nápojů.

Že se na večírcích, oslavách a dalších společenských událostech konzumují alkoholické nápoje, je každému jasné. Avšak pojďte to tentokrát pojmout kultivovanějším způsobem, a to jako neřízenou degustaci rumu, whisky, ginu, cognacu a brandy.

V degustačním baru bude k dispozici barman, a ten bude zájemcům nalévat různé druhy a značky uvedených alkoholových lahůdek. Připraveno bude 8 - 20 typů nápojů.

Pokud jsou však mezi vašimi přáteli, spolupracovníky či zaměstnanci labužníci, kteří dávají přednost jen některým druhům destilátů, je možné uspokojit i jejich chutě. Můžete si objednat také náš Koktejlový bar, kde vám naši zkušení barmani namíchají skvělé drinky a postarají se o úžasný zážitek.

Volná degustace destilátů se skvěle hodí na svatbu nebo firemní večírky

Kdo by si myslel, že volná degustace alkoholických nápojů je ve skutečnosti jen nezřízené popíjení alkoholu, velmi by se zmýlil. Zkušený barman vám rád zodpoví všechny vaše dotazy ohledně daného druhu destilátu, vysvětlí vám, jak se liší jejich výroba nebo v čem tkví jejich jedinečná chuť. Ochutnáte, porovnáte, posoudíte…

Ceník

Neřízená degustace destilátů
13 000 Kč
  • Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH
  • V ceně neřízené degustace destilátů je započítáno 100 ks panáků, každý o objemu 0,2 cl pro neomezený počet hostů
  • Na baru bude připraveno 8 - 20 typů destilátů (rumy, whisky, giny, cognac a brandy)
  • Při navýšení počtu destilátů je cena za 1 ks panáku 109 Kč
  • V ceně je zahrnutý veškerý servis a vybavení pro daný typ atrakce (barman, veškeré vybavení potřebné k přípravě destilátů, destiláty)
  • Cena nezahrnuje dopravu. Doprava po Brně ZDARMA, mimo Brno a po celé ČR 7 Kč/km tam i zpět
  • Pojištění odpovědnosti proti případným úrazům a škodám
  • Technické požadavky: přístup k vodě, přívod elektřiny 230V - pokud není možné tyto technické požadavky zajistit, je nutné nás o tom informovat