Nejlepší atrakce

Degustace whisky

Degustace whisky

Další zážitkovou atrakci, kterou si můžete objednat na oslavu dospělých, firemní večírky nebo teambuildingové aktivity je jedinečná Degustace Whiskey. Ochutnejte vybrané lahve z oblastí Skotska.

Další zážitkovou atrakci, kterou si můžete objednat na oslavu dospělých, firemní večírky nebo teambuildingové aktivity je Degustace Whiskey. Stejně tak jako Degustace světových rumů nebo Degustace ginu si i tato atrakce najde zcela jistě své příznivce, ne-li milovníky.

Jaký je průběh řízené degustace whiskey?

Celou degustací Vás provede náš zkušený degustátor. U této degustace ochutnáte 5 Skotských vzorků whisky. Naše degustace je prezentována řízenou formou, která je ideální pro případ, kdy se chcete o whisky dozvědět co nejvíce informací. Pořadí testovaných vzorků je v logickém sledu a ke každému Vám bude poskytnut vyčerpávající výklad. Na závěr degustace Vám degustátor rád zodpoví všechny Vaše dotazy. V případě zájmu o vytvoření degustace s více vzorky je cena degustace vytvářena individuálně.

Řízená degustace whisky na teambuilding

A tak je tu skvělá zpráva pro ty, kteří nejsou takový milovníci rumu, neboť whisky degustace je naprosto výjimečná chutí pro jejich mlsné jazýčky. Samozřejmě, že opět nepůjde o nevázanou konzumaci alkoholu, nýbrž o ochutnávku několika vzorků whisky, kde každá lahev symbolizuje jednu z oblastí Skotska. A navíc se o nich dozvíte řadu zajímavostí – jak o jejich původu, tak i o výrobě.

Kdo by si pro svou společenskou událost chtěl k této atrakci objednat i něco víc akčního, nechť si současně rezervuje například Mobilní casino, Stolní fotbálek anebo třeba Air hokej, a to bez jediné kapky alkoholu.

Je však třeba myslet na to, že o naše zábavní atrakce je značný zájem (mnozí klienti si je objednávají opakovaně), a proto byste si je měli včas zarezervovat. A my v určený den přijedeme s objednanými atrakcemi na vámi určenou adresu a vaše společenská akce může úspěšně začít. A věřte, že se o ní bude mluvit v dobrém široko daleko, a že i vy se k naší nabídce zábavních atrakcí opětovně vrátíte.

Ceník

Degustační balíček basic
12 500 Kč
Degustace je určena pro 5 - 34 účastníků
Degustační balíček maxi
19 900 Kč
Degustace je určena pro 35 - 68 účastníků
  • Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH
  • Délka řízené degustace je 60 - 90 minut
  • V ceně je zahrnutý veškerý servis a vybavení pro daný typ degustace (5 Skotských vzorků whisky, degustátor)
  • Cena nezahrnuje dopravu. Doprava po Brně ZDARMA, mimo Brno a po celé ČR 7 Kč/km tam i zpět
  • Pojištění odpovědnosti proti případným úrazům a škodám