Nejlepší atrakce

Degustace rumů

Řízená degustace světových rumů

A už je zde pro vás další zážitková atrakce, využitelná na vašich oslavách, firemních večírcích, silvestrovských veselicích, a dalších společenských sešlostech, a to v podobě degustace světových rumů.

Tímto přinášíme dobrou zprávu pro všechny, kteří rádi objevují nové chutě. Jedná se o řízenou degustaci světových rumů s naším rumeliérem. A nejen to – účelem totiž není jen nevázané popíjení alkoholu, ale při ochutnávce sedmi skvělých vzorků se dovíte řadu zajímavostí o výrobě rumu a poslechnete si příběhy, které zabaví celou společnost – zkrátka vás čeká taková „rumová cesta kolem světa“. Nečekejte však žádné nudné převyprávění historek z Wikipedie. To by nepobavilo nikoho – ani vás jako účastníky, ani nás jako dodavatele této interesantní atrakce.

Jaký je průběh řízené degustace rumů?

Celou degustací Vás provede náš zkušený rumeliér. U této degustace ochutnáte 7 světových vzorků rumů. Naše degustace je prezentována řízenou formou, která je ideální pro případ, kdy se chcete o rumech dozvědět co nejvíce informací. Pořadí testovaných vzorků je v logickém sledu a ke každému Vám bude poskytnut vyčerpávající výklad. Na závěr degustace Vám rumeliér rád zodpoví všechny Vaše dotazy. V případě zájmu o vytvoření degustace s více vzorky je cena degustace vytvářena individuálně.

Řízená degustace rumů na firemní akce

Těšit se můžete na přátelskou atmosféru jako v karibském baru, a také na řadu příběhů ze stovek předchozích degustací. Výběr rumů je laděn tak, abyste prošli celou paletou chutí, a snad i pochopili, proč si tolik lidí oblíbilo právě rum.

Je pravděpodobné, že ochutnávání různých světových značek rumu nebude jediná atrakce, kterou si na svou společenskou událost objednáte. Ochutnávka rumů je činnost sice zábavná a dokonce poučná, avšak poměrně statická a účastníci ji rádi prostřídají s nějakou aktivní činností, a těch v současnosti nabízíme celou škálu např. Mobilní casino, které skvěle zabaví všechny přítomné hosty a navodí atmosféru, jako by hráli v Las Vegas nebo klasický Air hokej, pro odlehčení náročného dne.

Je však třeba myslet na to, že o naše zábavní atrakce je značný zájem (mnozí klienti si je objednávají opakovaně), a proto byste si je měli včas zarezervovat. A my v určený den přijedeme s objednanými atrakcemi na vámi určenou adresu a vaše společenská akce může úspěšně začít. A věřte, že se o ní bude mluvit v dobrém široko daleko, a že i vy se k naší nabídce zábavních atrakcí opětovně vrátíte.

Ceník

Degustační balíček basic
18 500 Kč
Degustace je určena pro 5 - 34 účastníků
Degustační balíček maxi
28 500 Kč
Degustace je určena pro 35 - 68 účastníků
  • Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH
  • Délka řízené degustace je 90 minut
  • V ceně je zahrnutý veškerý servis a vybavení pro daný typ degustace (7 světových vzorků rumů, rumeliér)
  • Cena nezahrnuje dopravu. Doprava po Brně ZDARMA, mimo Brno a po celé ČR 7 Kč/km tam i zpět
  • Pojištění odpovědnosti proti případným úrazům a škodám