Nejlepší atrakce

Degustace ginu

Degustace ginu

Připravili jsme pro Vás jedinečnou degustaci ginů, při které Vaše chuťové pohárky zažijí smysluplný zážitek. Vychutnejte si naši řízenou degustaci pod taktovkou zkušeného milovníka ginů.

Kdyby naše zábavní atrakce pro vaše večírky či jiné společenské události v oblasti degustace zůstaly pouze u Rumů a Whisky, milovníci jiných destilátů by nám to možná vyčetli. A proto jsme pro vás připravili další ochutnávky alkoholických moků, k nimž především patří degustace ginu. My pro vás připravíme vše, co je k ochutnávání zapotřebí a vy si připravíte své chuťové pohárky.

Jaký je průběh řízené degustace ginu?

Celou degustací Vás provede náš zkušený degustátor. U této degustace ochutnáte 4 nebo 8 vzorků ginu, podle typu Vámi vybraného balíčku degustace. Naše degustace je prezentována řízenou formou, která je ideální pro případ, kdy se chcete o ginu dozvědět co nejvíce informací. Pořadí testovaných vzorků je v logickém sledu a ke každému Vám bude poskytnut vyčerpávající výklad. Na závěr degustace Vám degustátor rád zodpoví všechny Vaše dotazy. V případě zájmu o vytvoření degustace s více vzorky je cena degustace vytvářena individuálně.

Degustace ginu jako součást firemní akce

Čím více druhů ginů ochutnáte, tím lépe si vytříbíte chuťové a čichové smysly. Budete schopní rozeznat a pojmenovat víc vůní i chutí. Gin patří k destilátům, jež se zpravidla nepijí samostatně, ale míchají se jako drink. K ginu nějak neodmyslitelně patří tonik (gin & tonic). Máte-li tedy namíchaný kvalitní gin s kvalitním tonikem, váš chuťový i čichový orgán bude naprosto spokojený.

Pokud budou na vaší firemní akci přítomní i sportovní nadšenci, tak můžete vyzkoušet Střelbu na hokejového gólmana, Stůl na páku nebo Stolní fotbálek. Jen si atrakce rezervujte včas, abyste nevyšli naprázdno – je o ně totiž velký zájem.

Ceník

Degustace 4 vzorků ginu
500 Kč
Cena degustace za osobu + práce degustátora
Degustace 8 vzorků ginu
900 Kč
Cena degustace za osobu + práce degustátora
  • Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH
  • V ceně degustačního balíčku není započítána práce degustátora ve výši 5 000 Kč
  • Maximální počet účastníků degustace: 30 osob
  • Délka řízené degustace u Degustace 4 vzorků ginu je 60 - 90 minut, u Degustace 8 vzorků ginu je 120 - 150 minut
  • V ceně je zahrnutý veškerý servis a vybavení pro daný typ degustace (giny, degustátor, sklenice)
  • Cena nezahrnuje dopravu. Doprava po Brně ZDARMA, mimo Brno a po celé ČR 7 Kč/km tam i zpět
  • Pojištění odpovědnosti proti případným úrazům a škodám

Reference našich klientů:


⭐️ David S. – autodíly Praha

Perfektní! Velmi milý barman nás provedl fascinujícím světem ginu a ochutnali jsme opravdu hodně různých značek typů ginu. Večírek to opravdu krásně oživilo.


⭐️ Eva N. – soukromá oslava Dobříš

Hledali jsme originální a zábavný způsob, jak oslavit narozeniny kamaráda, a degustace ginu od NejlepsiAtrakce.cz byla super volba. Atmosféra skvělá, gin lahodný a degustátor nám sdělil spoustu zajímavých informací. Určitě to zopakujeme znovu s jinou degustací! Pro příště už přemýšlíme nad destiláty.


⭐️ Martin C. – elektro Otrokovice

Degustace ginu s NejlepsiAtrakce.cz byla skvělý teambuildingový zážitek pro náš pracovní kolektiv. Naučili jsme se něco nového, ochutnali jsme výborné drinky a užili si hromadu zábavy. Doporučujeme všem, kdo shání netradiční a zábavný doplněk pro jakoukoli akci pro víc lidí.