Nejlepší atrakce

Degustace cognacu a brandy

Degustace cognacu

Degustace cognacu a brandy bude pro vás i vaše hosty jistě velice příjemným zážitkem, neboť jsme pro vás vybrali řadu kvalitních prémiových značek, na nichž si ověříte rozmanitost tohoto destilátu.

Chystáte večírek či jinou oslavu, a nevíte, jakou zábavu pro své přátele, známé, popřípadě firemní zaměstnance připravit? Kromě nabídky zábavních atrakcí typu Mobilní casino, které skvěle zabaví vaše hosty na dlouhé hodiny a navodí atmosféru skutčného casina nebo lehce sportovně zaměřený Stolní fotbal, si můžete dopřát i klidnější zábavnou činnost, a tou jsou Degustace různých destilátů, tentokrát konkrétně degustace cognacu a brandy.

Jaký je průběh řízené degustace cognacu a brandy?

Celou degustací Vás provede náš zkušený degustátor. U této degustace ochutnáte 4 nebo 8 vzorků cognacu / brandy, podle typu Vámi vybraného balíčku degustace. Naše degustace je prezentována řízenou formou, která je ideální pro případ, kdy se chcete o cognacu nebo brandy dozvědět co nejvíce informací. Pořadí testovaných vzorků je v logickém sledu a ke každému Vám bude poskytnut vyčerpávající výklad. Na závěr degustace Vám degustátor rád zodpoví všechny Vaše dotazy. V případě zájmu o vytvoření degustace s více vzorky je cena degustace vytvářena individuálně.

Třeba na teambuildingu by tyto ochutnávky mohly docela dobře přispět ke spřátelení zaměstnaneckého kolektivu. Dobrý tým pak bude odvádět dobrou práci. Zkuste svým kolegům a zaměstnancům dopřát ochutnávání těchto lahodných moků a s největší pravděpodobností se vám to v dobrém vrátí. Vždyť kde jinde by se měl kolektiv více sblížit než na společenské akci s výbornou zábavou.

Degustace cognaců na firemní akce

Degustace cognacu a brandy bude pro vás i vaše hosty jistě velice příjemným zážitkem, neboť jsme pro vás vybrali řadu kvalitních prémiových značek, na nichž si ověříte rozmanitost tohoto destilátu, tak neváhejte a včas si objednejte tuto atrakci.

  • Brandy je vinná pálenka čili destilát z vína s obsahem alkoholu od 35 do 60 %. Staření probíhá zpravidla v sudech po sherry, a to od dvou až po desítky let.
  • Cognac je druh brandy, který se vyrábí z hroznů vinné révy za dodržení velice přísných kritérií. Podmínkou je třeba to, že destilace je dvojitá a probíhá v měděných přístrojích, a pak nápoj zraje v dubových sudech dva až čtyři roky. Cognac může být směsí různých ročníku (ten je na trhu nejdostupnější), anebo jako ročníkový z jedné destilace.

A nemyslete si, že při této zábavní atrakci se bude jen popíjet – dozvíte se i mnoho zajímavého o vzniku a historii těchto nápojů a rovněž o jejich výrobě. Se someliérem bude možné pohovořit o chutích a vůních, které vaše – jistě vytříbené – chuťové pohárky postupně objeví.

Ceník

Degustace 4 vzorků cognacu / brandy
500 Kč
Cena degustace za osobu + práce degustátora
Degustace 8 vzorků cognacu / brandy
900 Kč
Cena degustace za osobu + práce degustátora
  • Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH
  • V ceně degustačního balíčku není započítána práce degustátora ve výši 5 000 Kč
  • Maximální počet účastníků degustace: 30 osob
  • Délka řízené degustace u Degustace 4 vzorků cognacu a brandy je 60 - 90 minut, u Degustace 8 vzorků cognacu a brandy je 120 - 150 minut
  • V ceně je zahrnutý veškerý servis a vybavení pro daný typ degustace (cognac a brandy, degustátor, sklenice)
  • Cena nezahrnuje dopravu. Doprava po Brně ZDARMA, mimo Brno a po celé ČR 7 Kč/km tam i zpět
  • Pojištění odpovědnosti proti případným úrazům a škodám