Nejlepší atrakce

Kávový bar

Kávový bar

Ten, kdo má rád dobrou kávu, jistě ocení přítomnost odborníka na přípravu tohoto oblíbeného nápoje. Náš barista připraví na přání hosta jakýkoliv druh kávy od klasického espressa až po lahodné cappuccino.

Jste vy či vaši přátelé, zaměstnanci, kolegové či známí, které hodláte pozvat na příští oslavu, milovníci kávy? Pak je přímo pro vás určena naše další zábavní atrakce, a to kávový bar.

Kávový bar se skvěle hodí na svatbu, firemní večírky i na teambuilding

Ten, kdo má rád dobrou a kvalitní kávu, jistě ocení přítomnost odborníka na přípravu tohoto oblíbeného nápoje. Zkušený barista připraví účastníkům firemního večírku, výjezdního zasedání, na svatbách, festivalech či teambuildingu libovolné druhy kávy, přesně podle přání hostů. Při popíjení lahodného moku si přítomní mezi sebou v klidu popovídají, což je může sblížit víc, nežli v pracovním procesu či každodenním shonu.

A co vůbec víte o kávě, kromě toho, že vám chutná, anebo že bez ranního šálku nejste schopni se probrat a fungovat? Znáte její druhy a jejich osobitou chuť a vůni? Někdo rád Espresso, Ristretto, Lungo, Espresso macchiato, Americano, Cappuccino nebo Caffè latte.

A jak bude tato aktivita probíhat? Zkrátka přijedeme za vámi a na místě vámi určeném pro vás otevřeme náš kávový bar. Tato atrakce může být příjemným zpestřením k další námi nabízené zábavě, jako je třeba Stolní fotbal se kterým se užijete spoustu zábavy nebo oddechová Barber show, kde vás naši zkušení barbeři nejen ostříhají, ale také se postarají o vaše vousy.

Ve výběru našich zábavních atrakcí nejste nijak limitování, jen je zapotřebí si je rezervovat včas.

Ceník

Kávový bar
11 000 Kč
  • Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH
  • V ceně kávového baru je započítáno 100 ks libovolných druhů káv (Espresso, Ristretto, Lungo, Espresso macchiato, Americano, Cappuccino, Caffè latte)
  • Při navýšení počtu káv je cena za 1 ks kávy 69 Kč
  • V ceně je zahrnutý veškerý servis a vybavení pro daný typ atrakce (barista, veškeré vybavení potřebné k přípravě kávy)
  • Cena nezahrnuje dopravu. Doprava po Brně ZDARMA, mimo Brno a po celé ČR 7 Kč/km tam i zpět
  • Pojištění odpovědnosti proti případným úrazům a škodám
  • Vhodné pro akce konané ve venkovních i vnitřních prostorách
  • Technické požadavky: přístup k vodě, přívod elektřiny 230V - pokud není možné tyto technické požadavky zajistit, je nutné nás o tom informovat, aby jsme si je přivezli sami