Nejlepší atrakce

Limonádový fresh bar

Limonádový fresh bar

Naše odborně a atraktivně sestavené nápojové menu vám pomůže s výběrem limonád, čerstvých šťáv a sorbetů. Nápoje pro vás nachystáme z originálních surovin, čerstvého ovoce a prémiových šťáv.

A už je tu další zábavní atrakce, kterou pro vás naše společnost přináší, a vy ji můžete využít jak na svých rodinných oslavách, tak na různých společenských akcích, které organizujete. Anebo je to právě ten nový nápad, který potřebujete na teambuildingy, teamtrainingy či firemní večírky, na nichž se při dobré zábavě mohou zaměstnanci lépe poznat, a tak si mezi sebou vytvoří bližší vztahy. Vždyť jejich sblížení a stmelení kolektivu je důležité pro kvalitně odvedenou práci a její vysokou produktivitu. A tak, jakákoli investice do této aktivity vložená, se vám mnohonásobně vrátí. Ale už vás nebudeme dále napínat – novou atrakcí je Limonádový fresh bar.

Limonádový fresh bar na firemní akce nebo teambuilding

A co vám v něm můžeme nabídnout? Připravíme pro vás čerstvé limonády, fresh šťávy a sorbety. Poskytneme vám mobilní barmanský servis s nabídkou nealkoholických koktejlů. Budete mít možnost ochutnat nejmodernější kombinace nápojů, které budou namíchány z čerstvých prémiových produktů.

Přijedeme za vámi kamkoli po České republice a bude stačit, když nám určíte, kam máme náš fresh bar umístit. Naše odborně a atraktivně sestavené nápojové menu vám pomůže s výběrem limonád, čerstvých šťáv a sorbetů. Některé koktejly můžeme namíchat i podle vašeho přání. Nápoje pro vás nachystáme z originálních surovin, čerstvého ovoce a prémiových šťáv.

Tyto lahodné moky budou dobrým protipólem k nápojům alkoholickým, které se většinou na různých oslavách konzumují. Pro zájemce můžeme přivézt i ty – můžete si rovnou objednat třeba Degustaci rumů, Degustaci whisky i Degustaci ginů.

V textu jsme zmínili také sorbety. Že jste se s nimi ještě nesetkali? Určitě ano, jen jste si je v rychlosti správně nezařadili. Název pochází z arabského slova šarba, které značí osvěžující nápoj. Sorbet je v podstatě dezert, při jehož výrobě se smíchá led s cukrem, případně s medem a s rozdrceným čerstvým ovocem. Trošku se podobá ledové tříšti, na níž si rády pochutnávají děti.

Ceník

Limonádový fresh bar
12 500 Kč
  • Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH
  • V ceně limonádového fresh baru je započítáno 100 ks drinků
  • Při navýšení počtu drinků je cena za 1 ks drinku 89 Kč
  • Při pořádání větší akce je možné objednat více limonádových fresh barů
  • V ceně je zahrnutý veškerý servis a vybavení pro daný typ atrakce (barman, veškeré vybavení potřebné k přípravě fresh drinků)
  • Cena nezahrnuje dopravu. Doprava po Brně ZDARMA, mimo Brno a po celé ČR 7 Kč/km tam i zpět
  • Pojištění odpovědnosti proti případným úrazům a škodám
  • Vhodné pro akce konané ve venkovních i vnitřních prostorách
  • Technické požadavky: přístup k vodě, přívod elektřiny 230V - pokud není možné tyto technické požadavky zajistit, je nutné nás o tom informovat, aby jsme si je přivezli sami