Nejlepší atrakce

Škola míchání koktejlů

Míchání koktejlů

Škola míchání koktejlů je ideální zábava na teambuildingové akce i večírky všeho druhu. S naším barem a kvalifikovaným barmanem se naučíte profesionální míchání koktejlů z jednotlivých ingrediencí krok po kroku.

Na různých oslavách, teambuilding akcích nebo firemních večírcích se nemusí hosté jenom „nechat bavit“. Mohou se dobře zabavit sami, a přitom též i poučit, a to třeba při míchání koktejlů. Vždyť právě koktejly a zábava k sobě neodmyslitelně patří. Při takové činnosti se lidé více sblíží, společně se zasmějí a také si lépe porozumí. Zejména pro podnikatele může být taková akce se zábavními atrakcemi dobrou investicí. Dobře naladění zaměstnanci jsou schopni vyšších výkonů, nemají mezi sebou spory a vám pak bude firma fungovat.

Naše společnost pro vás pro tyto příležitosti připravila školu koktejlů. A jak bude samotná akce probíhat?

Škola míchání koktejlů na tembuildingové aktivity

Včas si atrakci zarezervujte a v daný termín přijedeme na určené místo s naším barem a kvalifikovaným barmanem. Ten pak bude hosty učit míchat koktejly z jednotlivých ingrediencí a účastníci si vytvořené nápoje sami vypijí. Při míchání koktejlů používáme ty nejlepší ingredience, a nikoliv žádné náhražky. Přivezeme k vám jen kvalitu. Tato atrakce se skvěle hodí na teambuildingové hry.

A nemyslete, že jde jen o chuť a vůni nápoje! Jde i o umělecký vzhled, tedy koktejlový či nápojový design. A uvidíte šejkr a led v rukou profesionála, což pro vás bude úžasná show!

Při výuce míchání koktejlů klademe důraz na principy a techniku přípravy klasických míchaných nápojů; můžete se také seznámit jak s jejich historií, tak se lze leccos dozvědět o použitých ingrediencích. A v daných okamžicích si budete připadat jako mistři za barovým pultem.

Pro účastníky akce, kteří se o koktejly ani o jiné nápoje nezajímají, u nás můžete současně objednat některé z našich dalších zábavních atrakcí. Pro silné a soutěživé muže to může být třeba Střelba na hokejového gólmana nebo Stůl na páku. Dámy se jistě rády pobaví při Malování obrazů, kde za tři hodiny zvládnete namalovat stylový obraz i bez předešlých zkušeností.

Ceník

Škola míchání koktejlů
12 000 Kč
Uvedená cena je pouze orientační
  • Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH
  • Cenová kalkulace každé akce je vytvářena individuálně dle požadavků klienta a počtu účastníků. Uvedená cena je pouze orientační
  • V ceně je zahrnutý veškerý servis a vybavení pro daný typ atrakce (barman, veškeré vybavení potřebné k mýchání koktejlů)
  • Cena nezahrnuje dopravu. Doprava po Brně ZDARMA, mimo Brno a po celé ČR 7 Kč/km tam i zpět
  • Pojištění odpovědnosti proti případným úrazům a škodám
  • Vhodné pro akce konané ve venkovních i vnitřních prostorách
  • Technické požadavky: přístup k vodě, přívod elektřiny 230V - pokud není možné tyto technické požadavky zajistit, je nutné nás o tom informovat