Nejlepší atrakce

Petanque

Hraní petanque na firemní akci

Petanque je výborná mobilní atrakce, která dokáže zabavit společnost té nejširší skladby – jak děti, tak i dospělé. Petanque koule, hřiště i pravidla obstaráme my, vy si užijte zábavu!

Jednou z nich může být třeba pétanque (česky bychom mohli říci koulená). Jistě všichni víte, že se jedná o oblíbenou francouzskou hru, která se zpravidla hraje v družstvech. Pétanque lze hrát téměř všude - na hřišti, na chodníku nebo na plácku za domem. Další výhodou hry je to, že se jí může současně zúčastnit víc hráčů a je zcela jedno, zda budete mít v týmu děti nebo dědečka, víc totiž rozhoduje zručnost. A nacvičit techniku uchopení a vrhu koule není až tak těžké.

Petanque je vhodná zabava na oslavu

Touto atrakcí se můžete bavit celé hodiny, mohou se mezi sebou utkat třeba rodinné klany. Avšak kdyby se mezi vámi našli tací, kteří dávají přednost silovým sportům, můžete pro ně objednat třeba Stůl na páku, popřípadě atrakci, v níž si vyzkoušíte svou zručnost Střelbou na hokejového gólmana. A to už opravdu bude něco, střílet je totiž možné i na skutečného brankáře.

Základní čas použití našich atrakcí se pohybuje kolem čtyř a pěti hodin, nebude však žádný problém si hry zamluvit třeba na celý den. S našimi mobilními atrakcemi se za vámi vypravíme kamkoliv v rámci České republiky.

Ceník

4x Petanque sada
4 900 Kč
  • Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH
  • Ceny jsou kalkulovány na 5 hodinovou produkci, kalkulace na více hodin jsou vytvářeny individuálně. V případě zájmu je možné využít i dlouhodobý pronájem této atrakce např. celý den nebo více dnů
  • V ceně je zahrnutý veškerý servis a vybavení pro daný typ atrakce (školená obsluha, petanque)
  • Cena nezahrnuje dopravu. Doprava po Brně ZDARMA, mimo Brno a po celé ČR 7 Kč/km tam i zpět
  • Pojištění odpovědnosti proti případným úrazům a škodám
  • Vhodné pro akce konané ve venkovních prostorách
  • Technické požadavky: prostor 3 x 10 metrů