Nejlepší atrakce

Airsoftová střelnice

Airsoftová střelnice

Už jste někdy drželi v ruce pořádnou zbraň? Naše airsoftová střelnice vytvoří z vašeho teambuidingu nezapomenutelný zážitek. Pronájem střelnice, airsoftové zbraně a kompletní instruktáž je na nás. Vy popusťte uzdu zábavě!

Chcete pro své přátele, rodinu či spolupracovníky na oslavách, které budete vbrzku pořádat, připravit vskutku neotřelou zábavu, která je určena jen pro zdatné střelce? Objednejte si naši airsoftovou střelnici. Je určena pro účastníky všech věkových vrstev (počínaje staršími dětmi), a to jak mužského, tak i ženského pohlaví.

Už jste někdy drželi v ruce pořádnou zbraň? Airsoftová střelnice vám toto přání může splnit. Přivezeme s sebou airsoftové zbraně, které jsou vhodné pro použití na střelnici – zřetel je brán zejména na bezpečnost a také na prevenci proti vysokému opotřebení zbraní. Během jedné akce bude totiž účastníky vystřeleno i několik tisíc kuliček.

Vystřelené kuličky se zachycují do lapačů nebo jsou blokovány plachtou. Po skončení střelby prostor sami řádně uklidíme.

Střelba se provádí na různé druhy terčů, avšak v žádném případě se nepořádá střelba hostů proti sobě!!!

A jak celá atrakce probíhá?

Na prostranství, které pro nás připravíte, postavíme střelnici a okolo ní ochrannou síť a další bezpečnostní prvky. Při hře je třeba zajistit určitý odstup přihlížejících, aby bezpečnost všech účastníků byla stoprocentní. Pak už nic nebrání tomu, aby jste si užili tento skvělý zážitek.

Pro hosty, které nemají o střelbu zájem, tedy „antimilitantní“ účastníky, můžete rezervovat řadu jiných atrakcí, a to jak akčních, tak těch pasivnějších. Ženy i děti se rády zabaví Taneční podložkou nebo si zahrají Petanque. Mužskou akční zábavou bývají kupříkladu Střelba na hokejového gólmana nebo RC závodní auta.

Ceník

1x Airsoftová střelnice
12 000 Kč
Jedna airsoftová střelnice pro dva střelce
2x Airsoftová střelnice
18 000 Kč
Dvě airsoftové střelnice pro čtyři střelce
  • Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH
  • Ceny jsou kalkulovány na 4 hodinovou produkci, kalkulace na více hodin jsou vytvářeny individuálně
  • V ceně je zahrnutý veškerý servis a vybavení pro daný typ atrakce (školená obsluha, airsoftové zbraně, kuličky, terče, ochranné sítě a lapače)
  • Cena nezahrnuje dopravu. Doprava po Brně ZDARMA, mimo Brno a po celé ČR 7 Kč/km tam i zpět
  • Pojištění odpovědnosti proti případným úrazům a škodám
  • Vhodné pro akce konané ve venkovních i vnitřních prostorách
  • Technické požadavky: prostor 6 x 6 metrů
  • Airsoftová střelnice
  • Airsoftová střelnice
  • Airsoftová střelnice