Nejlepší atrakce

Praková střelnice

Praková střelnice

Hledáte skvělou zábavu na teambuilding o které se bude ještě dlouho vyprávět? Praková střelnice je skvělou volbou jak své zaměstnance nadchnout a užít si s nimi společný čas!

Slyšeli jste již o prakové střelnici? Je to jedna z dalších zábavních atrakcí, které jsme pro vás připravili. A jistě si na ní rádi zastřílejí pánové i dámy. A protože lze prakovou střelnici využít v interiéru i venku, je vhodnou zábavou zejména o prázdninách. Letní počasí přímo svádí k pořádání různých oslav, scházejí se rodiny, pořádají se společenské akce a také akce firemní. A při všech těchto událostech bude praková střelnice vynikající zábavou. No, a po skončení prázdnin a při zhoršeném počasí, se mohou oslavy i střelnice přesunout do interiéru.

A jak vlastně naše praková střelnice funguje?

Na vámi vybraném místě rozložíme naši prakovou střelnici. Každá střelnice je určena pro dva střelce, kteří mají možnost si vyzkoušet a přesvědčit se, že ještě mají pevnou ruku a přesné zaměření. A děti se rády přidají. Uspořádejte soutěž děti versus dospělí nebo souboj mezi kolegy a budete mít zábavu na celé odpoledne.

Střelba z praku se provádí na několik různých terčů.Vystřelené kuličky jsou zachyceny do lapačů, případně jsou blokovány plachtou.

Po ukončení akce prostor sami uklidíme.

Nepředstavujte si však střelbu hostů proti sobě, tu v žádném případě nepořádáme!!!

Pokud byste se již předem domnívali, že všechny hosty praková střelnice neuspokojí, můžete si zarezervovat i jiné atrakce, například Stolní fotbal, Švédské šachy, někteří se mohou něco přiučit ve Škole míchání koktejlů, anebo je přiláká Kávový bar.

Ceník

1x Praková střelnice
9 500 Kč
Jedna praková střelnice pro dva střelce
2x Praková střelnice
14 500 Kč
Dvě prakové střelnice pro čtyři střelce
  • Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH
  • Ceny jsou kalkulovány na 5 hodinovou produkci, kalkulace na více hodin jsou vytvářeny individuálně
  • V ceně je zahrnutý veškerý servis a vybavení pro daný typ atrakce (školená obsluha, praky, kuličky, terče, ochranné sítě a lapače)
  • Cena nezahrnuje dopravu. Doprava po Brně ZDARMA, mimo Brno a po celé ČR 7 Kč/km tam i zpět
  • Pojištění odpovědnosti proti případným úrazům a škodám
  • Vhodné pro akce konané ve venkovních i vnitřních prostorách
  • Technické požadavky: prostor 3 x 6 metrů
  • Praková střelnice
  • Praková střelnice