Nejlepší atrakce

Vzduchovková střelnice

Střelba ze vzduchovky

Nejste držiteli zbrojního průkazu, ale přesto byste si chtěli zkusit střelbu na terč? Pak je pro vás vzduchovková střelnice ideální volbou. Dopřejte si se svým týmem či partou přátel zábavu a adrenalin v jednom – střelba ze vzduchovky nadchne každého!

Vzduchovková střelnice je skvělou příležitostí pro muže, starší děti i ženy, aby se buď naučili střílet, anebo si své střelecké dovednosti zdokonalili. Každý totiž doma vzduchovku nemá, a tak bude mít jedinečnou příležitost si ve střelbě třeba zasoutěžit se svými kamarády nebo kolegy z práce. Střelba ze vzduchovky totiž patří k oblíbeným atrakcím, a přitahuje zejména dospívající mládež, a to jak kluky, tak i děvčata. Vzduchovkovou střelnici vám přivezeme na každou vaši oslavu, pokud si stačíte tuto atrakci včas rezervovat.

A jak celá atrakce probíhá?

Na prostranství, které pro nás připravíte, postavíme střelnici a okolo ní ochrannou síť a další bezpečnostní prvky. Při hře je třeba zajistit určitý odstup přihlížejících, aby bezpečnost všech účastníků byla stoprocentní. Pak už nic nebrání tomu, aby jste si užili tento skvělý zážitek.

Střelba se provádí na několik druhů terčů, takže zábava nebude nikomu připadat nudná a monotónní. Vzduchovková střelnice slouží jednak k nácviku střelby, a navíc je mnohem zábavnější, když můžete pozorovat, jak třeba projektil převrátí terč a podobně, než kdybyste počítali body na klasickém střeleckém terči.

Chcete si zastřílet, přestože nejste držiteli zbrojního průkazu? Pak je pro vás vzduchovková střelnice tou nejlepší volbou. Můžete si dopřát střelecké zážitky třeba na firemních akcích, či na jiných oslavách a společenských událostech.

A co s těmi účastníky, kteří střelbě neholdují? Připravte pro ně některé z našich dalších zábavních atrakcí. Výběr je skutečně velký, a dokáže uspokojit hosty, kteří dávají přednost zábavě aktivní i pasivní. K těm pasivnějším patří třeba Maxi člověče, nezlob se; aktivní zábavu přítomným účastníkům poskytne Stolní hokej; jestli jsou mezi vašimi přáteli či zaměstnanci milovníci hazardu, je možné si u nás objednat například Mobilní kasino.

Ceník

1x Vzduchovková střelnice
8 500 Kč
Jedna vzduchovková střelnice pro dva střelce
2x Vzduchovková střelnice
12 500 Kč
Dvě vzduchovkové střelnice pro čtyři střelce
 • Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH
 • Ceny jsou kalkulovány na 4 hodinovou produkci, kalkulace na více hodin jsou vytvářeny individuálně
 • V ceně je zahrnutý veškerý servis a vybavení pro daný typ atrakce (školená obsluha, vzduchovky, náboje, terče, ochranné sítě a lapače)
 • Cena nezahrnuje dopravu. Doprava po Brně ZDARMA, mimo Brno a po celé ČR 7 Kč/km tam i zpět
 • Pojištění odpovědnosti proti případným úrazům a škodám
 • Vhodné pro akce konané ve venkovních prostorách
 • Technické požadavky: prostor 5 x 6 metrů
 • Střelba ze vzduchovky
 • Střelba ze vzduchovky
 • Střelba ze vzduchovky
 • Střelba ze vzduchovky