Nejlepší atrakce

Degustace vína

Degustace vína

Chystáte oslavu pro dospělé, teambuilding nebo třeba svatbu? Máme pro vás skvělou kulturně zajímavou alternativu baru, nebo jeho rozšíření, a tou je řízená degustaci vín ARONN méthode classique.

ARONN méthode classique je šumivé víno tvořené šampaňskou metodou, přesně tak, jak se tvoří pravé šampaňské ve Francii v oblasti Champagne a to za pomoci francouzského odborníka přímo z této oblasti.

Ozvláštněte svůj firemní večírek a zjistěte spoustu zajímavostí o vínech – třeba co je to Degorsage nebo Sabrage u šumivého vína tvořeného šampaňskou metodou.

Degustace vín je skvělým způsobem, jak:

 • Obohatit své znalosti o víně a vinařství
 • Užít si příjemný čas s přáteli, rodinou nebo kolegy
 • Naučit se rozlišovat různé druhy vín a jejich vlastnosti

Jak degustace probíhá?

Náš zkušený someliér vám v rámci řízené degustace dá velmi rozsáhlý výklad o vínech, které si s sebou přiveze, provede vás degustací a vysvětlí vám vše, co by vás mohlo zajímat. Bude s sebou mít skvělá šumivá vína tvořená šampaňskou metodou o kterých jste třeba nikdy ani neslyšeli (jedná se o druhotné kvašení a zrání v lahvi i další zajímavosti). Ochutnávka vín tak bude obohacená o zajímavou teoretickou přednášku a domů si vaši hosté odnesou nejen skvělý zážitek, ale i nové znalosti.

Ať už jste zkušený degustátor nebo začátečník, naše degustace vín vám i vašim hostům zaručeně přinese nezapomenutelný zážitek.

Pokud nejste zrovna vinaři, ale nápad degustace vás zaujal, máme pro vás i možnosti bez vína. Plánujete společnost gentlemanů? Zkuste degustaci whiskey! Že nejsou ani fanoušky whiskey? Můžeme nabídnout třeba cognac! Jestliže nevíte, co by vaše hosty mohlo zaujmout, máme pro vás připravenou také třeba neřízenou degustaci destilátů, kde vám barman nabídne výběr 8–20 typů různých nápojů.

Ceník

Degustace 4 vzorků vína
380 Kč
Cena degustace za osobu + práce degustátora
Degustace 8 vzorků vína
720 Kč
Cena degustace za osobu + práce degustátora
 • Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH
 • V ceně degustačního balíčku není započítána práce degustátora ve výši 3 800 Kč za hodinu. Délka degustace se odvíjí podle počtu hostů
 • Maximální počet účastníků degustace: 50 osob
 • Degustace 4 vzorků šumivého vína - Cuvée Brut, Brut Rosé, Noir de Noirs, Saphira
 • Degustace 8 vzorků šumivého vína - Cuvée Brut, Brut Rosé, Noir de Noirs, Saphira, Tramín, Blanc de Blancs, Blanc de Noirs, Riesling
 • V ceně je zahrnutý veškerý servis a vybavení pro daný typ degustace (vína, sklenice, degustátor)
 • Cena nezahrnuje dopravu. Doprava po Brně ZDARMA, mimo Brno a po celé ČR 7 Kč/km tam i zpět
 • Pojištění odpovědnosti proti případným úrazům a škodám
 • Degustace vína
 • Degustace vína
 • Degustace vína

Reference našich klientů:

️ Barbora D. – cestovní kancelář Zlín

Naprosto super! Someliér nám s humorem a znalostí věci představil daná vína. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací o výrobě vína a ochutnali jsme vína, o kterých jsme ani netušili, že existují. Atmosféra byla úžasná a my jsme si večer s přáteli užili naplno. Vřele doporučujeme!


️ Ondřej C. – soukromá oslava Brno

Hledali jsme originální aktivitu pro oslavu narozenin a degustace vína od NejlepšíAtrakce.cz se ukázala jako perfektní volba. Všichni hosté byli nadšení. Someliér byl velmi sympatický a ochotně zodpověděl všechny naše otázky. Vína byla výborná a dozvěděli jsme se spoustu nových věcí.


️ Veronika Z. – stavební firma Havířov

Nevěděli jsme, co od toho očekávat, ale nakonec jsme byli moc příjemně překvapeni. Someliér byl velmi milý a o vínech nám vyprávěl vážně poutavě. Můžeme s klidným svědomím doporučit všem milovníkům vína!